Kanal Yönetimi

Kanal Yönetimi Nedir?

Kanal Yönetimi firmanızın satışlarını artırmak için kontratlı olduğunuz Online Tatil Acenteleri ile karşılıklı fiyat ve müsaitlik bilgilerini anında güncellemeye yarayan bir teknolojik araçtır. Barondom alt yapısı ile sisteme üye tüm tatil acenteleri bu servisten faydalanabilirsiniz. Sistemimizin sahip olduğu kanal yönetimi özelliği Türkiye'de bir ilk olup iki ana bölümden oluşmaktadır.

1- Uluslararası literatürde ( Multiple Listing Service - MLS ) çoklu listeleme sistemi olarak bilinen birinci kısım, acenteler arasında sözleşmeli teklif sunma imkanı tanıyan, diğer acentelerinde katılımlarıyla işbirliğini kolaylaştıran, değerleme imkanı sağlayan ve satıcı acentenin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için listeleme bilgilerinin düzgün bir şekilde ilişkilendirilmesi ve yaygınlaştırılmasını sağlayan teknolojik altyapıdır. Barondom olarak bu teknolojik altyapıyı sistemimizde Market olarak adlandırmaktayız.

2- ( Partner Relationship Management - PRM ) İş Ortağı İlişkileri Yönetimi teknolojisidir. Kanal ortağınız, genellikle birlikte markalaşma ilişkisi ile sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlayan ve satan bir şirkettir. Bu teknoloji ile sistemimiz uluslararası hizmet veren portallarla çift yönlü bağlantılar gerçekleştirerek marka değerinizi artırmanızı sağlamaktadır. 

Portallara Bağlantı

Farklı Ülkelerdeki Portallar

Dünyanın bir çok farklı ülkesinde hizmet veren portallara API ve XML altyapısı ve iCal gibi özelliklerle bağlantılar sunar.


Online Takvim Güncellemeleri

Bağlantılı olduğunuz portallarda yayınlanan ilanlarınızın güncellemelerini yönetim paneliniz aracılığıyla otomatik olarak yapabilirsiniz.


Bilgi Talebi Yönetimi

Bağlantılı olduğunuz portallardan gelen bilgi taleplerini yönetim panelinizden görebilir, düzenleyebilir ve cevaplandırabilirsiniz.


Rezervasyon Yönetimi

Portallardan, web sitenizden ve panelden tanımladığınız rezervasyonların senkronizasyonunu tek panelden gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Tek panelden yönetim
 2. Online senkronizasyon
 3. Daha fazla bulunurluk
 4. Yüksek marka değeri
 5. Platforma kayıtlı acentelerle emlak paylaşımı
 6. 24/7 Teknik Destek
 7. Türkçe altyapı ve arayüz
 8. 3 Dilde ilan ekleme
 9. Ziyaretçi istatistikleri
 10. Detaylı ilan raporlama
 11. Portal güncelleme raporları
 12. XLS, CSV, PDF çıktı alabilme

Bağlantılı Portallar

Homeaway

HomeAway ile tatilinizi bulun ve ayırtın. Kabinlerden villalara herşeyi kiralayın. Bütün evi. Bütün aileyi. Bütün tatili.

Ülke: Global Müsaitlik: Fiyat: İlan Detay: Rezervasyon: Bağlantı: Çitf Yön

Airbnb

Unutulmaz seyahatler Airbnb ile başlar. Yakınlarınızda ya da uzak yerlerdede maceralar bulun, dünyanın her köşesindeki benzersiz evlere, deneyimlere ve yerlere ulaşın.

Ülke: Global Müsaitlik: Fiyat: İlan Detay: Rezervasyon: Bağlantı: Tek Yön

Holidaylettings

600000 tatil kiralama. 150'den fazla ülkeden tatil için villa, apartman, dağ evi veya diğer tatil evlerinden bulun. Konaklamanızda %40 tasarruf sağlayın.

Ülke: Global Müsaitlik: Fiyat: İlan Detay: Rezervasyon: Bağlantı: Çitf Yön

Wimdu

Wimdu günlük kiralık dairelerinden yerinizi hemen ayırtın. Dünyanın 35000 farklı noktasında. Geceliği 25TL'den başlayan ucuz konaklama fırsatını yakalayın.

Ülke: Global Müsaitlik: Fiyat: İlan Detay: Rezervasyon: Bağlantı: Tek Yön