Özellikler

Market (Çoklu Listeleme Sistemi)

Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyan, bilişim teknolojileri literatüründe ( Multiple Listing System MLS ) Çoklu Listeleme Sistemi olarak bilinen teknoloji, Market özelliği adı altında Barondom altyapısı tarafından sizlere sunulmaktadır.

MLS teknolojisi, acentelerin, diğer acentelere ürün sunmalarını sağlayan, diğer acentelerle işbirliğini kolaylaştıran, müşterilere daha iyi hizmet vermek için ilan bilgilerini ve güncellemelerini düzgün bir şekilde ilişkilendiren ve ilanların internet ortamında dağıtılmasına yardımcı olan bir bilişim teknolojisidir.

Daha anlaşılır bir dille anlatmak gerekirse; Market özelliği, tatil evlerinizi, sistemde kayıtlı diğer acentelerle bir tıklama ile yapabileceğiniz sözleşmeler dahilinde, pazarlama amacıyla paylaşabilmenizi sağlar. Evlerinizin farklı bölgelerdeki acentelerin etkileşimli web siteleri aracılığıyla daha fazla müşteriye sunulmasını sağlar.

Kanal Yönetimi

Barondom platformunun kanal yönetimi özelliği, dünyanın önde gelen tatil kiralama portallarına iki yönlü bağlanmanıza olanak sağlar.

Takvimleri ve rezervasyonları üçüncü parti portallar ile sürekli güncel ve senkronize edilmiş olarak tutabilirsiniz. Bu sayede bulunurluğunuzu ve rezervasyonlarınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca tüm işlemleri tek panel üzerinden görebilir, bu sayede iş süreçlerinizi kısaltarak hizmet kalitenizi de artırmış olursunuz.

Etkileşimli Web Siteleri

Etkileşimli demek, platforma kayıtlı diğer kullanıcıların web siteleri ve sistemsel olarak bağlı olduğu portallar ile bağlantı kurabilen, haberleşen, veri alıp gönderebilen bir web sitesi demektir.

( Internet Data Exchange IDX ) İnternet Veri Değişimi siteleri, ( Multiple Listing System MLS ) Çoklu Listeleme Sistemi ile kullanıcıların onaylanmış ilanlarını aramalarına izin veren bir emlak arama sitesidir.

IDX bilgileri için ortak ve standart bir veri alışverişi protokolü mevcuttur. Bu protokol Emlak İşlemi Spesifikasyonudur ( Real Estate Transaction Standard RETS )

Rezervasyon Yönetimi

Web siteleri ve bağlı portallar üzerinden gelen bilgi talepleri ve rezervasyonların yönetim panelinde tek bir yerden yönetilmesine olanak sağlar. Tek panel üzerinden yönetimin sağlanması ile kısa sürede daha efektif dönüşler yapabilirsiniz.

Ayrıca eş zamanlı dağıtım ve senkronizasyon özelliği sayesinde çifte rezervasyon alma riskiniz ortadan kalkmış olur.

Firmanıza Özel Hizmetler

Firmanıza ve marka değerinize uygun olarak Barondom'un size özel sunduğu web sitesi teması, SMS hizmeti, özel e-posta teması, SEO hizmetleri, SEO dostu web siteleri, aksiyon siteleri gibi özellikler ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.


Barondom web siteleri kullanılan tüm cihazlarla uyumlu görünüme sahiptir. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kullanıcıların aradığı ürünleri daha hızlı ve kolay bulmalarına olanak sağlar. İşlemlerini daha hızlı ve güvenli gerçekleştirebilmeleri için özel olarak dizayn edilmiş güvenli bir alt yapıya sahiptir.